Over ons

Stichting Kapelle Cultureel wordt gevormd door gewone burgers uit Kapelle. Dat zijn dan wel burgers met meer dan gemiddelde belangstelling en kennis van ‘cultuur’. Dat betekent in de praktijk dat de leden meeleven met muziekgezelschappen, zangkoren, schilder- en beeldhouwclubs en exposities, het fruitteeltmuseum, de bibliotheken en de bibliobus, de podiumkunsten en de monumentale gebouwen in onze gemeente. Tenslotte ontvangt de Stichting Kapelle Cultureel een budget om ook zelf het optreden van podiumkunstenaars of sprekers te kunnen organiseren.

Stichting Kapelle Cultureel bestaat uit de leden:

Dhr. Joop Visee (voorzitter)
Goudreinettestraat 9
4421 LA Kapelle
tel. 0113 – 34 18 02
E-mail: joop@kapellecultureel.nl

Mevr. Mieke Pasman (secretaris)
Van der Biltlaan 65
4421 BD Kapelle
tel. 0113 – 34 00 82
E-mail: mieke@kapellecultureel.nl

Mevr. Anneke Stroo (programmeur en penningmeester)
Elstarstraat 52
4421 DT Kapelle
tel. 06 – 337 003 31
E-mail: anneke@kapellecultureel.nl

Dhr. Rob de Winter (webmaster & PR)
Dorpsstraat 38
4424 CX Wemeldinge
tel. 0113 – 85 08 04 / 06 – 142 842 17
E-mail: rob@kapellecultureel.nl

Dhr. Henk Otten (tickets)
Boomweidelaan 40 A
4423 AP Schore
0113-341377 / 06-270023
E-mail: henk@kapellecultureel.nl

Mevr. Marianne Lavrijssen
Biezelingsestraat 35
4421 BN Kapelle
tel. 06 –  230 742 83
E-mail: marianne@kapellecultureel.nl

Mevr. Christine de Winter
Dijkwelsestraat 28
4421 PP Kapelle