Over Stichting Kapelle Cultureel

Stichting Kapelle Cultureel wordt gevormd door gewone burgers uit Kapelle. Dat zijn dan wel burgers met meer dan gemiddelde belangstelling en kennis van ‘cultuur’. Dat betekent in de praktijk dat de leden meeleven met muziekgezelschappen, zangkoren, schilder- en beeldhouwclubs en exposities, het fruitteeltmuseum, de bibliotheken en de bibliobus, de podiumkunsten en de monumentale gebouwen in onze gemeente. De Cultuurraad geeft daarover ideeën door aan Burgemeester en Wethouders en reageert op vragen van B&W. Tenslotte ontvangt de Cultuurraad een budget om ook zelf het optreden van podiumkunstenaars of sprekers te kunnen organiseren.

Stichting Kapelle Cultureel bestaat uit de leden:

Dhr. Ad Leenhouts (voorzitter)
Heer Lodewijkstraat 12
4421 GZ  Kapelle
tel. 0113 343504 / 06 18362615
E-mail: ad@kapellecultureel.nl

Dhr. Joop Visee
Goudreinettestraat 9
4421 LA Kapelle
tel. 0113 – 34 18 02
E-mail: joop@kapellecultureel.nl

Mevr. Elly Kopmels
Cederlaan 21
4421 BZ Kapelle
tel. 0113 – 34 39 38
E-mail: elly@kapellecultureel.nl

Mevr. Mieke Pasman (secretaris)
Van der Biltlaan 65
4421 BD Kapelle
tel. 0113 – 34 00 82
E-mail: mieke@kapellecultureel.nl

Mevr. Anneke Stroo (programmeur en penningmeester)
Elstarstraat 52
4421 DT Kapelle
tel. 06 – 337 003 31
E-mail: anneke@kapellecultureel.nl

Dhr. Rob de Winter (webmaster & PR)
Dorpsstraat 38
4424 CX Wemeldinge
tel. 0113 – 85 08 04 / 06 – 142 842 17
E-mail: rob@kapellecultureel.nl

Dhr. Henk Otten
Boomweidelaan 40a
4423 AP Schore
E-mail: henk@kapellecultureel.nl

Mevr. Marianne Lavrijssen
Biezelingsestraat 35
4421 BN Kapelle
tel. 06 –  230 742 83
E-mail: marianne@kapellecultureel.nl